Lody Rullon - stylowe lody na weselach Lody Rullon - stylowe lody na weselach

Jak zaskoczyć gości weselnych?
Lody Rullon to doskonała odpowiedź na to pytanie. Poniżej znajdziesz kilka powodów, dla których uważamy, że tak jest.

tomaszmalkowskiimg_0131jpg

Nieograniczone   możliwości     smakowe


Technika przygotowywania naszych lodów daje praktycznie nieograniczone możliwości smakowe. Świetnie trafiamy
zarówno w gust dzieci jak i dorosłych., starszych i młodszych, kobiet i mężczyzn. Markowe słodycze, owoce, świeże zioła, a nawet alkohol mogą tworzyć nasze niezwykle oryginalne połączenia.

31d41b6f-0617-4a53-a949-9d56ce1e573cjpeg

Samodzielne przygotowanie

swojej porcji
Możecie samodzielnie spróbować swoich sił i przygotować własnoręcznie swoją porcję. Wtedy okazuje się, że jest to trudniejsze niż się wydaje. Wasze mniej lub bardziej udane próby mogą wywołać wiele zabawnych sytuacji, a wszystko można uchwycić na filmie bądź fotografii.tomaszmalkowskiimg_9977jpg

Uczestnictwo w niezwykłym lodowym przedstawieniu


Wszystko zaczyna się od specjalnego mrożącego blatu. Wybrane przez gości składniki są łączone z naszą autorską, naturalną bazą. Siekane i zwijane w gustowne lodowe rulony. Całość odbywa się na oczach gości, a patrzenie jak powstaje własna porcja jeszcze bardziej wzmaga apetyt.Możliwości serwowania

b4449890-a36e-45bc-9c37-ed4f65cd9059jpg

Przezroczyste plastikowe kieliszki

08c9ed32-291b-4db3-b8a5-185e4a53c72fjpg

Papierowe kubeczki


Dzięki kompaktowym wymiarom naszego wózka nie potrzebujemy dużo miejsca. Wystarczą 2m2 z dostępem do gniazdka. 


Dodatkowe opcje jeszcze bardziej dostosują naszą usługę  do Twoich potrzeb.

PERSONALIZACJA FRONTU

Możemy dopasować się do stylu Waszego wesela, wyglądu winietek, bądź etykiet na alkoholu. Może tam pojawić się Wasze zdjęcie bądź ulubiony cytat. 


PERSONALIZACJA KUBECZKÓW

Możemy zrobić dokładnie to samo co w przypadku kubeczków. Jesteśmy tez otwarci na Wasze propozycje. Potraktujcie front naszego wózka jako niezapisaną kartę i dajcie upust kreatywności.


PERSONALIZACJA MENU

Opracowujemy oprawę graficzną  menu. Wspólnie z Wami dobieramy odpowiednie smaki. Możemy wymyślić ich nazwy, także takie, które będą kojarzyły się z Wami lub członkami Waszych rodzin, np. Chwila słabości wujka Jerzego.


PERSONALIZACJA FARTUCHÓW

Na fartuchach możemy umieścić dowolną wybraną przez Ciebie grafikę. Możemy też sami taką stworzyć. Mamy bardzo szeroką paletę kolorów. Po weselu fartuchy przechodzą na waszą własność i będą stanowić piękną pamiątkę tego wydarzenia.


SAMODZIELNE PRZYGOTOWANIE


OFERTA:

Na wyliczenie poszczególnej oferty wpływa wiele czynników takich jak lokalizacja, termin, ilość gości, czas serwowania, sposób podawanie i inne. Dlatego każda oferta jest przygotowywana indywidualnie. 

Podaj w wiadomości:

 ILOŚĆ GOŚCI

MIEJSCE

TERMIN 

NR TELEFONU